KomputerPartner.eu od 2018 roku Autoryzowanym Partnerem Sharp

lut 07 2021

Stastu Autoryzowanego Partnera Sharp to:

  • poszerzenie oferty o doskokonałe rozwiązania jakie oferuje producent
  • zapewnienie Klientowi atrakcyjnej ceny oraz profesjonalnej obsługi

 

Jednak przede wszystkim to nawiązanie współpracy z firmą, która myśli odpowiedzialnie o środowisku i jest zaangażowana w sprawy ekologiczne.

Od 2004 roku jednym z głównych założeń filozofii Sharp jest bycie firmą zaangażowaną w sprawy ekologiczne. Od ponad dekady firma udowadnia, że to założenie to nie tylko puste słowa.

Sharp był pierwszym producentem który otrzymał EU Ecolabel za swój TV.

Większość urządzeń wielofunkcyjnych do druku firmy Sharp jest nagradzana i certyfikowana za swoją energooszczędność i przyjazny środowisku charakter.

W ostatnich latach setki produktów Sharp otrzymały międzynarodowe nagrody za wyjątkowo ekologiczną konstrukcję, co pokazało nasze oddanie produkcji przyjaznych środowisku produktów, która z kolei pozwala nam osiągać cel stawania się firmą zaangażowaną w sprawy ekologiczne.

Oszczędzanie zasobów

Oszczędzanie energii

Długa żywotność

Zwiększanie zdolności do recyklingu

Oto obietnica Sharp złożona środowisku i społeczeństwu.

Inicjatywy środowiskowe:

https://global.sharp/corporate/eco/environment/

 

Firma Sharp to pionierska przeszłość i przyszłość

Sharp, wynalazca dla społeczeństwa, rozpoczął działalność w sektorze technologii energii słonecznej już w 1959 roku. Dziś nasza technologia obecna jest w domach, w gospodarstwach, w fabrykach, parkach solarnych oraz budynkach publicznych na całym świecie. A to tylko jedna z wielu dziedzin naszej wiedzy specjalistycznej.

Tam, gdzie to możliwe, wyposażamy nasze produkty w trwałe oświetlenie LED, które zużywa minimalną ilość energii, a jednocześnie odznacza się niezwykłą trwałością.

Nieustannie ulepszamy nasze energooszczędne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

Odpowiedzialność za środowisko leży w genach Sharp

Ołówek Ever Sharp, wynaleziony przez naszego założyciela, Tokuji Hayakawę, był produktem, od którego wzięła się nazwa firmy. Ponieważ równocześnie zamienił on jednorazowy przyrząd w produkt wielokrotnego użytku, oszczędzając tym samym cenne drewno, może być także uważany za nasz pierwszy produkt przyjazny środowisku.

Recykling:

https://global.sharp/corporate/eco/cmr/

 

Zielone fabryki Sharp

W 2003 roku firma Sharp wprowadziła rygorystyczny system oceny do swoich fabryk na całym świecie i od tamtej pory poddaje je surowej wewnętrznej kontroli.

https://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/srodowisko.htm

Inicjatywy społeczne:

https://global.sharp/corporate/eco/social/

 

 

lut  07